zachód
droga snieg
drzewa
lód
droga
drzewa2
weranda
previous arrow
next arrow

Zakamarek to miejsce, które możesz wynająć.

Ciepły dom na ogrodzonej działce w miejscu, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta.

PRZYRODA to jest to czym chcielibyśmy  Cię zachęcić do przyjazdu do nas.  
Tutaj to nie ty wchodzisz w przyrodę, tylko ona wchodzi w Ciebie.
Na naszej działce, która mierzy ponad 2,5 hektara, w tym 1,5 hektara lasu możesz  obserwować jastrzębie, świerszcze, sarny, lisy, owady, ptaki.  Pobliski las żyje swoim życiem, ze swoją fauną i florą. Drzewa, które już zakończyły swoje żywota leżą wśród innych drzew. Tu życie toczy się bez ingerencji człowieka. 


CISZA to druga rzecz dla, której warto tu być.

Dom położony jest na obszernym, zielonym, ogrodzonym terenie. Wokół drzewa i krzewy oraz brak w najbliższym otoczeniu posesji zapewniają intymność i spokój. Teren wokół domu pozbawiony jest betonu. Gdzie nie spojrzysz natura. Taras przy domu, na którym możesz wypić kawę, poczytać książkę, albo po prostu posiedzieć i odpocząć.  Dom jest bardzo przestronny, ma dwa poziomy. Na dole duży  salon, kuchnia, łazienka i kominek, przy którym możesz spędzić przyjemy wieczór. Na górze cztery niezależne pokoje, łazienka z wanną i prysznicem. Dom w zimie jest ogrzewany. Jest ciepły, przestronny i przytulny. 

PRZESTRONNOŚĆ wnętrza pozwoli na wspólne biesiadowanie, a jednocześnie jeżeli zajdzie taka potrzeba odizolujesz się i posiedzisz w spokoju. Dzienna część wspólna znajduje się na parterze. Znajdziesz  tutaj przestronny salon z kominkiem przed, którym wypoczniesz na wygodnej kanapie. W drugiej części salonu znajduje się stół z krzesłami dla sześciu osób. Salon sąsiaduje z półotwartą kuchnią wyposażoną w niezbędne sprzęty AGD takie jak płyta grzewcza, zmywarka, piekarnik, mikrofala.

Na tej samej kondygnacji znajduje się mała łazienka z prysznicem, umywalką oraz WC.

Piętro domu to część wypoczynkowa. Do dyspozycji cztery sypialnie i duża łazienka z prysznicem, wanną, umywalką, WC oraz pralką. Bezpośrednio z łazienki wyesz na balkon.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba w Zakamarku jest internet WIFI oraz TV satelitarna. Dociera również zasięg sieci LTE .

Zakamarek jest w oficjalnym rejestrze gospodarstw agroturystycznych gminy Bieliny -> LINK

-> WIĘCEJ ZDJĘĆ <-

-> SPRAWDŹ WOLNY TERMIN<-

Pytania? Kliknij ->TUTAJ<-