new logo3m

Nad Górami Świętokrzyskimi wysoko w chmurach króluje dumny szczyt Łysej Góry. W tym miejscu, jak mówią ludowe przekazy, odbywały się spotkania czarownic zwane sabatami. Podczas tych zjazdów diabły i czarownice odprawiały tajemnicze gusła, trwała piekielna zabawa i tańce.

Legendy Świętokrzyskie, Tatiana Banaś i Ryszard Garus

Zanim się z nami skontaktujesz przeczytaj poniższe pytania, które pojawiają się najczęściej. Może one rozwieją Twoje wątpliwości.


1. Czy dom jest ogrzewany?
Tak . Ogrzewanie podłogowe w łazienkach oraz przedpokojach na dole. Kaloryfery w salonie, w pokojach na górze i obu łazienkach. Dodatkowo kominek.

2. Jak wyposażona jest kuchnia?

Kuchnia w pełni wyposażona: zmywarka, duża lodówka, zamrażarka, kuchenka gazowa, piekarnik, mikrofalówka, wyciskarka do soków, tostery, talerze, sztućce, kubki, szklanki, patelnie, garnki, noże i niezbędne do gotowania akcesoria

3. Czy zapewniacie ręczniki i pościel? Jest pralka?

Do dyspozycji gości ręczniki, pościel , pralka, żelazko z deską do prasowania.

4. Rezerwując dom muszę wpłacić zaliczkę? Jeżeli tak w jakiej wysokości?

W momencie rezerwacji domu wymagamy zaliczki w wysokości 30% całkowitej kwoty wynajmu.  Możesz skorzystać z formularza rezerwacyjnego aby sprawdzić wolny termin i poznać całkowitą kwotę wynajmu.  Formularz   ->TUTAJ<-

5. Dzieci do lat 5 mogą odwiedzić zakamarek bezpłatnie. Co to znaczy, że nie ma zagwarantowanego łóżka?

Tak dzieci do lat 5 gościmy bezpłatnie. Oczywiście pod nadzorem dorosłych 🙂 .
Cena bazowa podana w cenniku dotyczy zawsze pobytu do 6 osób. W tej cenie dostajecie 6 łóżek, 6 kompletów pościeli, 6 ręczników.
Przykład.  Rezerwujesz pobyt dla 6 osób dorosłych i 2 dzieci do lat 5. Płacisz za 6 osób ale dzieci śpią z rodzicami/opiekunami  lub organizujesz ich „spanie” we własnym zakresie np. łóżeczko. Jeżeli chcesz aby dzieci miały swoje łóżka zarezerwuj dom dla 8 os. Dom wyposażony jest w jedno łóżeczko turystyczne.

6. Chcę wynająć dom dla 2 osób. Czy jest to możliwe?

Tak. Cena jednak będzie taka sama jak dla 6 osób.

7. Ile osób pomieści Zakamarek?

Dom wynajmujemy dla maksymalnie 11 osób.

8. Czy ktoś oprócz wynajmujących mieszka w domu w trakcie wynajmu?

Nie. Dom wraz z działką jest do całkowitej dyspozycji Gości. W okresie zimowym co kilka dni doglądana jest kotłownia (osobne wejście, gospodarz nie wchodzi do domu). Przy dłuższych wynajmach może zajść potrzeba aby Gospodarz doglądnął pasieki (nie wchodzi do domu, jedynie na podwórko celem dojścia do pasieki). Wizyta Gospodarza jest uzgadniana z Gośćmi.

9. Chcę przeprowadzić prezentację, szkolenie czy jest to u Was możliwe?

Dom wynajmujemy w celach wypoczynkowych. W innych przypadkach prosimy o kontakt.

10. Czy organizujecie imprezy typu urodziny, chrzciny, komunie?

Dom wynajmujemy w celach wypoczynkowych. W innych przypadkach prosimy o kontakt.

11. Mogę przyjechać z psem?

Jasne. Zakamarek to duży dom, ogromne podwórko ale też piękne okolice, idealne na spacery. Pamiętaj, że odpowiadasz za zachowanie swojego pupila.

12. Zapytanie rezerwacyjne. Chcę przyjechać 1.03 a wyjechać 10.03. Jak rozumieć początek i koniec doby?

Doba zaczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 15:00, a kończy się o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu. Rezerwujesz dom na 9 nocy (dób). Początek Twojego pobytu zaczyna się 1 marca o godzinie 15:00, a kończy 10 marca o godzinie 11:00. W formularzu rezerwacyjnym zaznaczasz "Data przyjazdu": 1.03.202X / "Data wyjazdu": 10.03.202X
Cena bazowa zawsze zawiera pobyt do 6 osób/łózek.

Jeżeli powyżej nie znalazłeś (-aś) odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami wypełniając formularz poniżej